TRUST adaptér USB Bluetooth 5.0 MYNA
Kód: 24603
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TRUST Myna Bluetooth 5 Adaptér
Adaptér Myna Bluetooth 5 je pripravený na použitie a ponúka prenosové rýchlosti až 3 Mbps a dosah 10 m, takže zostanete pripojení a budete pracovať rýchlo.

Špecifikácie
| Materiál | ABS |
|---|---|
| Pripojenie | Bluetooth5.0 |
| Dosah pripojenia | 10 m |
| Maximálna prenosová rýchlosť | 0.375 MB/s |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Hmotnosť | 2 g |
| Rozmery | 23x7x14 mm |
| Potrebný ovládač | Nie |
| Kompatibilita | Windows |
| Kompatibilné zariadenia | PC, notebook, Bluetooth zariadenie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bluetooth |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8713439246032 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku: | Adaptéry Bluetooth |
| Komunikačné pásmo: | 2,4 GHz |
| Pripojenie externej antény: | Nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
