TRUST bezdrátová klávesnice BASICS Wireless Bluetooth keyboard
Kód: 24651
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TRUST BASICS bezdrôtová klávesnica
Ultratenká bezdrôtová Bluetooth klávesnica pre váš počítač, notebook, tablet a smartphone

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia tlačidiel | 1200 |
| Technológia | optická |
| Ovládanie | |
| Technológia kláves | scissor |
| Počet kláves | 85 |
| Numerická klávesnica | Nie |
| Tlačidlo zapnutia/vypnutia | Áno |
| Špeciálne klávesy | klávesy FN |
| Ukazujúce prvky | batéria |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bluetooth | Áno |
| Bezdrôtový dosah | 10 m |
| Verzia Bluetooth | 4,0 |
| Napájanie | |
| Batérie sú súčasťou balenia | Áno |
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie (AA, AAA atď.) | AAA |
| Kompatibilita | |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows, MacOS, Chrome OS |
| Veľkosť a Váha | |
| Váha | 293 g |
| Veľkosť | 22 x 286.5 x 121 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| EAN: | 8713439246513 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Bezdrôtové |
| Výbava klávesnice: | Multimediálne klávesy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
