TRUST Držák na monitor a notebook Mara, Monitor až 32", Notebook až 17", černá
Kód: 25337
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Mara Držiak na monitor a notebook
Ergonomický duálny držiak na monitor a notebook pre prácu v sede aj v stoji
Pracujte flexibilne ako nikdy predtým s ramenom Mara Monitor Arm. Vďaka možnosti pracovať v sede aj v stoji vám tento ergonomický duálny monitor a rameno na notebook poskytuje všetky výhody výškovo nastaviteľného stola s akýmkoľvek stolom, ktorý aktuálne máte.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Správa káblov | Áno |
| VESA | 75x75 mm, 100x100 mm |
| Maximálna nosnosť | 16kg |
| Maximálna veľkosť monitora | 32" |
| Maximálna veľkosť notebooku | 17" |
| Hmotnosť | 5,6 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.79 kg |
| EAN: | 8713439253375 |
| Typ príslušenstva: | Držiaky a stojany |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
