TRUST držák na telefon do auta RUNO Držák na čelní sklo
Kód: 24984
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TRUST Runo držák na telefón na čelné sklo
Držiak telefónu do auta s držiakom na čelné sklo, pre hands-free volanie

Špecifikácie
| Technické parametre | |
|---|---|
| Typ držiaka | Svorka |
| Pripojuje sa k | Čelné sklo, Palubná doska |
| Materiál | Plast |
| Kompatibilita | |
| Veľkosť zariadenia (v palcoch) | 4" až 7" |
| Maximálne/minimálne rozmery telefónu | Šírka 55-100 mm |
| Kompatibilné typy zariadení | Chytrý telefón |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 60 x 80 x 115 mm |
| Váha | 188 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ochrana displeja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 8713439249842 |
| Zariadenie: | Mobil |
| Druh príslušenstva: | Držiaky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
