TRUST Herní sluchátka GXT 490 FAYZO, USB, černá
Kód: 24900
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Slúchadlá GXT 490 FAYZO
Výkonné herné slúchadlá cez ucho 7.1 USB pre pohlcujúci herný zážitok
Pochystajte sa na to, že vás Fayzo unáša. S virtuálnym priestorovým zvukom 7.1 a 50mm meničmi uslyšíte každé slovo, krok, ranu, dunenie a ďalšie, aby ste si svoje hry užili ako nikdy predtým.

Špecifikácie
| Slúchadlá | |
|---|---|
| Vlastnosti | |
| Redukcia šumu na pozadí | Áno |
| Software | Nie |
| Sklápaceľné | Nie |
| Príslušenstvo | Mikrofón, pop filter |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Priestorový zvuk |
| Zvukové kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Veľkosť ovládača | 50 mm |
| Jednotky drivera | 2 |
| Mikrofón | Áno |
| Citlivosť | 100 dB |
| Hladina akustického tlaku | 110 dB |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Typ konektora | USB-A |
| Verzia USB | 2.0, 1.1 |
| Dĺžka kábla | 120 cm |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Veľkosť | 200 x 180 x 90 mm |
| Hmotnosť | 290 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 8713439249002 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | Jack 3,5 mm |
| Vedení kabelu: | Jednostranné |
| Podsvícení: | RGB |
| Rozhranie slúchadiel: | 3.5 jack |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Dĺžka kábla (v m): | do 1.5 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
