TRUST reproduktory GXT 612 CETIC RGB-Illuminated 2.0 Speaker Set, Bluetooth, černá
Kód: 24970
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust reproduktory GXT 612 Cetus
Sada výkonných bezdrôtových reproduktorov s Bluetooth a RGB osvetlením
Zažijte svoj zvukový zážitok so sadou Cetic Bluetooth Speaker. Špičková kvalita hudby ponúka lahôdku pre vaše uši, zatiaľ čo dotykovo ovládané viacfarebné RGB osvetlenie je pastvou pre oči. Vďaka rôznym farebným režimom tento reproduktor naozaj posunie vašu hudbu na ďalšiu úroveň!

Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ reproduktorov | 2.0 |
| Výkonový výstup | 18 W |
| Frekvencie | 20 Hz - 20.000 Hz |
| Veľkosť ovládača | 60 mm |
| Impedancia | 2 Ohm |
| Osvetlenie | Áno |
| Vlastnosti | |
| Úspora energie | Nie |
| NFC | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Typ konektora | USB (napájanie) 3,5mm, Bluetooth (Audio) |
| Rozmery | 105 x 85 x 200 mm |
| Váha | 1138 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory k monitorom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.31 kg |
| EAN: | 8713439249705 |
| Špecifikácia zostavy: | 2+0 |
| Výkon zostavy RMS (vo W): | 10 |
| Rozhranie: | 3.5mm jack, BlueTooth |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
