Trust GXT 415X ZIROX/Stereo/Jack/Drát/Černá-zelená
Kód: 24994
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust GXT 415X Zirox zelená
Ľahké herné slúchadlá cez uši vyrobené pre PC, notebook a konzolu
Ľahké ako pierko
S hmotnosťou iba 244 gramov majú Zirox pohodlný ľahký dizajn, ktorého si takmer nevšimnete – len sa uistite, že neodídete z domu stále v nich!

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Káblové |
| Typ konektora | 3.5 mm |
| Dĺžka kábla | 200 cm |
| Funkcie | |
| Redukcia šumu na pozadí | Nie |
| Softvér | Nie |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Citlivosť | 90 dB |
| Úroveň akustického tlaku | 100 dB |
| Mikrofón | Áno |
| Veľkosť a váha | |
| Váha | 244 g |
| Veľkosť | 200 x 170 x 85 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obojstranné s mikrofónom (hlavový most) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 8713439249941 |
| Bezdrôtové sluchátka: | Ne |
| Dĺžka prívodného kábla: | 1,2 |
| Konektor: | 1x Jack 3,5mm |
| Konštrukcia: | cez hlavu (náhlavné) |
| Mikrofón: | Áno |
| Typ bezdrôtového pripojenia: | Není |
| Káblové slúchadlá: | Áno |
| Barva: | Černá-zelená |
| Účel: | Herní |
| True Wireless: | Ne |
| Odnímateľný kábel: | Ne |
| Redukcia šumu (interný zdroj): | Ne |
| Priestorový zvuk (slúchadlá): | 2.0 (stereo) |
| Podpora AAC/AptX: | Ne |
| Noise canceling (okolitý hluk): | Ne |
| Citlivosť: | 90 db/ mw |
| Frekvenčný rozsah [Hz]: | 20 - 20 000 Hz |
| Herné prevedenie: | Áno |
| Certifikace MS: | Ne |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ne |
| Modelové označení: | Trust GXT 415X ZIROX |
| Možnost stojánku: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
