TRUST GXT 609 Zoxa RGB osvetlená sada reproduktorov
Kód: 24070
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Sada reproduktorov GXT 609 Zoxa RGB s osvetlením
Štýlová súprava stereo reproduktorov s osvetlením RGB a ľahko dostupnými ovládacími prvkami
- Stereo reproduktory so špičkovým výkonom 12 W (6 W RMS)
- Vyberte si zo 6 režimov osvetlenia RGB
- Štýlový, minimalistický dizajn, ktorý sa hodí k moderným stolom
- Ľahko prístupné tlačidlá ovládania hlasitosti a tlačidlo napájania
- Nie je potrebná žiadna zásuvka; zapína sa automaticky pri zapnutí počítača
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Všeobecné | |
| typ reproduktora | 2.0 |
| výška hlavného výrobku | 180 mm |
| šírka hlavného výrobku | 83 mm |
| hĺbka hlavného výrobku | 100 mm |
| celková hmotnosť | 750 g |
| hmotnosť hlavnej jednotky | 750 g |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | káblové pripojenie |
| Dĺžka napájacieho kábla | 140 cm |
| Dĺžka kábla audio kábel | 140 cm |
| Dĺžka kábla satelitný kábel | 90 cm |
| Bluetooth | nie |
| audio | |
| veľkosť ovládača | 40 mm |
| jednotky vodičov | 2 |
| impedancia reproduktora | 4 Ohm |
| Vstupná impedancia | 10000 Ohm |
| zvukový vstup | 3.5 mm |
| zvukový výstup | žiadne |
| pripojenie slúchadiel | nie |
| zabudovaný mikrofón | nie |
| pripojenie mikrofónu | nie |
| výkon (špičkový) | 12 W |
| výstupný výkon (RMS) | 6 W |
| frekvenčná odozva | 20 Hz - 20000 Hz |
| funkcie | |
| nFC | nie |
| telefonovanie bez použitia rúk | nie |
| držiak na statív | nie |
| úspora energie | nie |
| osvetlenie | |
| svetlá | áno |
| typ svetla | RGB LED |
| Ochrana | |
| vodotesné | nie |
| Vstup | |
| Zdroj energie | USB |
| kompatibilita | |
| Kompatibilnétypy zariadení | prenosný počítač, pC |
| Kontrola | |
| Kontrola | režim svetlej farby, zapnutie/vypnutie svetiel, ovládanie hlasitosti |
| diaľkové ovládanie | nie |
| napájanie | |
| odpojiteľný napájací kábel | nie |
| satelity | |
| výška satelitu | 180 mm |
| šírka satelitu | 83 mm |
| Hĺbka satelitu | 100 mm |
| Hmotnosť satelitu | 375 gr |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory drôtové v páre a viac 2 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.86 kg |
| EAN: | 8713439240702 |
| Špecifikácia zostavy: | 2+0 |
| Výkon zostavy RMS (vo W): | 6 |
| Rozhranie: | 3.5mm jack |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
