TRUST podložka pod myš GXT 759W, XXL, bílá
Kód: 25613
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust GXT 759 XXL
XXL herná podložka pod myš s prešívanými okrajmi pre hladké a odolné hranie
Táto podložka pod myš má veľkosť XXL a je veľká a zodpovedná. Vďaka pôsobivej ploche 900 × 400 mm budete mať dostatok priestoru pre myš a klávesnicu, takže si budete môcť vychutnávať plný rozsah pohybu.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Materiál | PET |
| Veľkosť | 900 x 400 x 3 mm (XXL) |
| Váha | 665 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| EAN: | 8713439256130 |
| Veľkosť podložky: | Predĺžená |
| Prevedenie podložky: | Plastová |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
