TRUST Herní klávesnice GXT 868 TORIX, Bezdrátová RF 2.4GHz, USB-C, US
Kód: 25368
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust GXT 868 Torix
Prémiová bezdrôtová mechanická herná klávesnica s plným RGB podsvietením
Využite flexibilitu bezdrôtového hrania s Torix Wireless. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu 2,4 GHz ponúka až 100 hodín hrania na jedno nabitie, čím vás bude na stole menej neporiadku a budete sa môcť sústrediť na hru bez prerušenia.

Špecifikácie
| Klávesy | |
|---|---|
| Technológia kláves | Mechanické |
| Veľkosť klávesnice | 100% |
| Numerická klávesnica | Áno |
| Multimediálne klávesy | Áno |
| Programovateľné klávesy | Áno |
| Podsvietenie | RGB |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové/Káblové |
| Bezdrôtové RF 2,4 GHz | Áno |
| Bluetooth | Nie |
| Verzia USB | 2.0 |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 440 x 136 x 33 mm |
| Váha | 826 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| EAN: | 8713439253689 |
| Typ klávesnice: | Mechanická |
| Rozhranie klávesnice: | Bezdrôtové |
| Lokalizácia klávesnice: | EN |
| Výbava klávesnice: | Podsvietené tlačidlá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
