TRUST Herní klávesnice GXT 871 ZORA, Mechanická, CZ/SK
Kód: 25684
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TRUST GXT 871 Zora
Mechanická herná klávesnica plnej veľkosti s plným RGB podsvietením
Ak chcete vylepšiť svoju hernú zostavu, máme práve pre vás klávesnicu! S lineárnymi mechanickými spínačmi Huano ponúka mechanická klávesnica Zora až 50 miliónov kliknutí.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché klávesy | Nie |
| Software | Áno |
| Klávesy | |
| Technológia kláves | Mechanické |
| Veľkosť klávesnice | 100% |
| Značka a typ kláves | Huano Linear Switch |
| Numerická klávesnica | Áno |
| Multimediálne klávesy | Áno |
| Programovateľné klávesy | Áno |
| Podsvietenie | RGB |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové USB |
| Verzia USB | 2.0 |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 440 x 136 x 33 mm |
| Váha | 790 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.25 kg |
| EAN: | 8713439256840 |
| Typ klávesnice: | Mechanická |
| Rozhranie klávesnice: | Drôtová USB |
| Lokalizácia klávesnice: | EN |
| Výbava klávesnice: | Podsvietené tlačidlá, Multimediálne klávesy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
