TRUST herní klávesnice GXT836 EVOCX, membránová, USB, US
Kód: 24722
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust klávesnice GXT 836 EvocX
Podsvietená herná klávesnica s dúhovými vlnami RGB a mäkkými klávesami
Či už ste ľahký klepač alebo plackač kláves, Evocx zaistí, že žiadne stlačenie nebude chýbať. Vďaka 25 klávesám anti-ghosting zaregistruje až 25 stlačení kláves súčasne – to je veľa kláves!

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia kláves | Membránové |
| Vlastnosti | |
| Tiché klávesy | Áno |
| Podpera | Áno |
| Software | Nie |
| Klávesy | |
| Počet kláves | 114 |
| Farba kláves | čierna |
| Numerická klávesnica | Áno |
| Macro klávesy | Nie |
| Programovateľné klávesy | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| USB verzia | 2.0 |
| Bluetooth | Nie |
| Kompatibilita | |
| Zarízení | PC, notebook |
| Operačný systém | Windows, MacOS, Chrome OS |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 454 x 193 x 35 mm |
| Váha | 798 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.01 kg |
| EAN: | 8713439247220 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Drôtová USB |
| Lokalizácia klávesnice: | EN |
| Výbava klávesnice: | Podsvietené tlačidlá, Multimediálne klávesy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
