TRUST herní sluchátka BASICS GAMING HEADSET
Kód: 24785
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TRUST BASICS herné slúchadlá
Heré slúchadlá cez ucho s sklopným mikrofónom a nastaviteľným hlavovým mostom

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Káblové |
| Typ konektora | 3.5 mm |
| Dĺžka kábla | 200 cm |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenčný rozsah | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Citlivosť | 105 dB |
| Mikrofón | |
| Senzorový typ mikrofónu | kondenzátor |
| Vzor zberu | Všesmerový |
| Potlačenie ozveny | Nie |
| Veľkosť a váha | |
| Váha | 295 g |
| Veľkosť | 100 x 230 x 210 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | 8713439247855 |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Rozhranie slúchadiel: | 3.5 jack |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom, Osvetlené, Ovládanie hlasitosti |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
