TRUST Herní sluchátka GXT 415 ZIROX černá
Kód: 24990
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust GXT 415 Zirox čierna
Ľahké herné slúchadlá cez uši určené pre PC, notebook a konzolu
Ľahký ako pierko
S hmotnosťou iba 244 gramov majú Zirox pohodlný ľahký dizajn, ktorého si takmer nevšimnete – len sa uistite, že nezostanete von z domu stále v nich!

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Káblové |
| Typ konektora | 3.5 mm |
| Dĺžka kábla | 200 cm |
| Funkcie | |
| Redukcia šumu na pozadí | Nie |
| Software | Nie |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Citlivosť | 90 dB |
| Úroveň akustického tlaku | 100 dB |
| Mikrofón | Áno |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Hmotnosť | 244 g |
| Veľkosť | 200 x 170 x 85 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | 8713439249903 |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Rozhranie slúchadiel: | 3.5 jack |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
