Trust Gaming GXT 489W Fayzo/Stereo/Jack/Drôt/Biela
Kód: 25210
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust GXT 489W FAYZO výkonná herní sluchátka pro PC, notebook a herní konzole * ekologické provedení - vyrobeno z 35% z recyklovaných plastů * extra silné měkké náušníky poskytují hodiny komfortu při hraní * nastavitelná polstrovaná náhlavní část a otočnými náušníky * odnímatelný mikrofon s potlačením šumu vám usnadní zřetelnou komunikaci * snadno přístupné ovládání hlasitosti na uchu a ztlumení mikrofonu, abyste slyšeli a byli slyšet, jen když chcete
Technické parametry
Měnič: 50mm neodymový
Frekvenční rozsah: 20Hz-20kHz
Impedance: 32 Ohmů
Citlivost: 100dB
Hladina akustického tlaku: 110dB
Mikrofon: elektret, všesměrový, 100Hz-17kHz
Audio vstup: 3,5mm
Typ připojení: drátové
Délka kabelu: 1,2m
Barva: bíločerná
Rozměry: 200x180x90mm
Hmotnost * sluchátka: 218g * celková: 255g
Kompatibilní typy zařízení: herní konzole, notebook, pc
Požadavky na systém: 3,5mm audio konektor
Obsah balení: * herní sluchátka * mikrofon * pop filtr * 1,2m audio kabel (3,5mm) * 1m prodlužovací kabel (3,5mm) * návod k použití
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://www.trust.com/en/product/25210-gxt-489w-fayzo-headset-white
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obojstranné s mikrofónom (hlavový most) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 8713439252101 |
| Konektor: | 1x Jack 3,5mm |
| Mikrofón: | Áno |
| Typ bezdrôtového pripojenia: | Není |
| Prostorový zvuk: | 2.0 (stereo) |
| Barva - přesná: | Bílá |
| Model: | Trust Gaming GXT 489W Fayzo |
| Konstrukce sluchátek: | Hlavový most |
| Účel: | Herní |
| True Wireless: | Ne |
| Odnímateľný kábel: | Ne |
| Podpora AAC/AptX: | Ne |
| Noise canceling (okolitý hluk): | Ne |
| Výdrž baterie (u bezdr.) (h): | Nemá baterii |
| Citlivost (dB/mW): | 100 |
| Frekvenčný rozsah [Hz]: | 20 - 20 000 |
| Herné prevedenie: | Áno |
| Certifikace MS: | Ne |
| Délka připojovacího kabelu (m): | 1,2 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Možnost stojánku: | Ne |
| Barva: | Bílá |
| Počet sluchátek: | 2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
