TRUST Herní sluchátka GXT 493W Carus, Bluetooth, 2.4GHz, bílá
Kód: 25534
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust GXT 493 Carus Wireless
Výkonná bezdrôtová herná náhlavná súprava cez uši pre pohlcujúci herný zážitok bez drôtov
Zostaňte na vrchole svojej hry vďaka spoľahlivému bezdrôtovému pripojeniu s nízkou latenciou prostredníctvom 2,4GHz prijímača bezdrôtovej hernej náhlavnej súpravy Carus. Chcete prejsť na hranie na telefóne alebo na Switchi? Má tiež Bluetooth! Je čas dobyť multiplatformové multiverzum...

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Bezdrôtové: Bluetooth, RF 2.4 GHz Káblové: 3.5mm Jack |
| Dĺžka audio kábla | 120 cm |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Veľkosť meničov | 50 mm |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenčné odozvy | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Citlivosť | 101 dB |
| Úroveň akustického tlaku | 104 dB |
| Mikrofón | Áno |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 185 x 170 x 82 mm |
| Váha | 280 g |
Čo je v balení
1x USB-C nabíjací kábel
1x 3.5mm audio kábel
1x USB prijímač
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| EAN: | 8713439255348 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Na uši |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | 2,4 GHz bezdrátové připojení, Bluetooth, Jack 3,5 mm |
| Konstrukce mikrofonu: | Pevný |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Délka kabelu (m): | 1 |
| Vedení kabelu: | Jednostranné |
| Funkce: | Prostorový zvuk |
| Hmotnost (g): | 280 |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Rozhranie slúchadiel: | 3.5 jack, BlueTooth, 2,4 GHz bezdrôtová technológia |
| Dĺžka kábla (v m): | do 1.5 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
