TRUST Kabel USB-C na HDMI, UHD 4K, 20m
Kód: 25630
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TRUST Calyx USB-C na HDMI Kabel
Preneste si filmové trháky priamo do obývačky pomocou kábla Calyx USB-C na HDMI. Tento 2m opletený kábel umožňuje jednoduché pripojenie notebooku k monitoru alebo televízoru a ponúka rozlíšenie Full HD 1080p alebo Ultra HD 4K, takže si doma môžete vychutnať dokonalý filmový zážitok. Pripravte si popcorn!

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Konektory | USB-C, HDMI |
| Rozlíšenie | UHD 4K |
| Dĺžka kábla | 20 m |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové káble (USB typ C) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 8713439256307 |
| Špecifikácia kábla / redukcie: | Adaptér, Redukce |
| Input: | USB-C |
| Output: | HDMI |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
