TRUST Klávesnice Nado II, Membránová, Bezdrátová, černá
Kód: 25730
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Nado II
Kompaktná bezdrôtová klávesnica pre viacero zariadení, vďaka ktorej môžete prepínať až medzi 3 zariadeniami naraz.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché klávesy | Nie |
| Klávesy | |
| Technológia kláves | Membránové |
| Veľkosť klávesnice | 60% |
| Numerická klávesnica | Nie |
| Multimediálne klávesy | Áno |
| Programovateľné klávesy | Nie |
| Pripojenie | Bezdrôtové/Drôtové USB-C |
| RF 2.4GHz | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Kompatibilita | Android, iOS, MacOS, Windows |
| Veľkosť a Váha | Veľkosť: 285 x 120 x 7 mm |
| Váha | 280 g |
Čo je v balení
1x Nabíjací kábel
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| EAN: | 8713439257304 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Bezdrôtové |
| Lokalizácia klávesnice: | EN |
| Výbava klávesnice: | Multimediálne klávesy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
