TRUST klávesnice Vaiya, Bezdrátová, CZ/SK, černá
Kód: 26007
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Vaiya
Využite flexibilnú prácu s bezdrôtovou klávesnicou Vaiya Multidevice Wireless Keyboard. Vďaka možnosti jednoduchého pripojenia až štyroch zariadení naraz cez 2,4GHz a 3x Bluetooth stlačením vyhradených tlačidiel je táto klávesnica vaším dokonalým partnerom pre prácu doma aj v kancelárii.

Špecifikácie
| Klávesy | |
|---|---|
| Technológia kláves | Membránové |
| Veľkosť klávesnice | 100% |
| Numerická klávesnica | Áno |
| Multimediálne klávesy | Áno |
| Programovateľné klávesy | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bezdrôtové RF 2.4GHz | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Napájanie | |
| Typ napájania | USB-A |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | iOS, MacOS, Windows, Chrome OS, Android |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 444 x 129 x 18 mm |
| Váha | 560 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| EAN: | 8713439260076 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Bezdrôtové |
| Lokalizácia klávesnice: | EN |
| Výbava klávesnice: | Multimediálne klávesy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
