TRUST mikrofon GXT234P YUNIX USB MICROPHONE PURPLE
Kód: 25375
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TRUST Mikrofon GXT 234P YUNIX USB
Nebuďte prekážkou vo výhľade veľkým mikrofónom – s ultra kompaktnou veľkosťou je USB herný mikrofón Yunix ideálny pre všetkých streamovacích hráčov, tvorcov obsahu a podcasterov, ktorí pracujú v menšom priestore

Špecifikácie
| Technické parametre | |
|---|---|
| Typ mikrofónu | Kondenzátorový |
| Smerovosť | Všesmerový |
| Frekvenčný rozsah | 100Hz - 16 000Hz |
| Vzorkovacia frekvence | 48 kHz |
| Impedancia | 2200 Ohm |
| Citlivosť | 32 dB |
| Potlačenie ozveny | Nie |
| Držiak | |
| Typ držiaka | Stojan |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Drôtové |
| Typ konektora | USB-A, 3.5mm |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 108 x 55 x 55 mm |
| Váha | 216 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mikrofóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8713439253757 |
| Typ mikrofónu: | Stolné |
| Princip: | Kondenzátorový |
| Směrovost: | Všesměrový |
| Způsob připojení: | Drátový |
| Konektivita: | USB-A |
| Frekvence min. (Hz): | 50 |
| Frekvence max. (Hz): | 16000 |
| Impedance (ohm): | 32 |
| Hmotnost (g): | 120 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
