TRUST mikrofon GXT234W YUNIX USB MICROPHONE WHITE
Kód: 25374
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TRUST Mikrofon GXT 234W YUNIX USB
Nenechajte obrovský mikrofón blokovať váš výhľad a prekážať vám – s ultra kompaktnou veľkosťou je USB herný mikrofón Yunix ideálny pre všetkých streamovacích, tvorcov obsahu a podcasterov, ktorí pracujú s menším priestorom

Špecifikácie
| Technické parametre | |
|---|---|
| Typ mikrofónu | Kondenzátorový |
| Smerovosť | Všesmerový |
| Frekvenčný rozsah | 100Hz - 16 000Hz |
| Vzorkovacia frekvencia | 48 kHz |
| Impedancia | 2200 Ohm |
| Citlivosť | 32 dB |
| Potlačenie ozveny | Žiadne |
| Držiak | |
| Typ držiaka | Stojan |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Drôtové |
| Typ konektora | USB-A, 3.5mm |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 108 x 55 x 55 mm |
| Váha | 216 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mikrofóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| EAN: | 8713439253740 |
| Typ mikrofónu: | Stolné |
| Princip: | Kondenzátorový |
| Směrovost: | Všesměrový |
| Způsob připojení: | Drátový |
| Konektivita: | USB-A |
| Frekvence min. (Hz): | 50 |
| Frekvence max. (Hz): | 16000 |
| Impedance (ohm): | 32 |
| Hmotnost (g): | 120 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
