TRUST podstavec pod monitor Monta, skleněný podstavec, černá
Kód: 25271
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Monta podstavec
Stojan na monitor z tvrdeného skla pre ergonómickú pracovnú pozíciu a organizovaný stôl
Práca vám zaberie veľkú časť dňa, takže by mala byť tiež pohodlná. Užívajte si ergonómickú a produktívnu prácu vďaka veľkej ploche 50x20 cm Monta, ktorá je dostatočne veľká na to, aby pojala akýkoľvek druh notebooku alebo obrazovky pre lepší pozorovací uhol.

Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Maximálna nosnosť | 10 kg |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 225 x 415 x 98 mm |
| Váha | 1541 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.97 kg |
| EAN: | 8713439252712 |
| Typ príslušenstva: | Držiaky a stojany |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
