TRUST Myš GXT 113 Felox, Drátová USB, RGB, černá
Kód: 25749
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust GXT 113 Felox
Vyniknite nad ostatnými s podsvietenou hernou myšou Felox. Vďaka jedinečnému viacfarebnému LED krytu a trom prispôsobiteľným nastaveniam vám táto myš umožní rozsvietiť vaše zariadenie a hrať vo veľkom štýle, aby ste si užili zatiaľ najlepší herný zážitok.
Získajte plnú kontrolu nad každou hrou vďaka šiestim citlivým tlačidlám a nastaviteľnému DPI (200–6400). Vďaka extra dlhému USB-A kábla s dĺžkou 1,5 m môžete hrať aj z väčšej vzdialenosti, čo z tejto myši robí najlepšiu hernú myš pre všetky vaše herné dobrodružstvá.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutia | Nie |
| Softvér | Áno |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | Až 6400 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/ľavákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Makrá, programovateľné tlačidlá | Áno |
| Podsvietenie | |
| Podsvietenie myši | RGB |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové USB |
| Verzia USB | 2.0 |
| Dĺžka kábla | 150 cm |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť myši | 131 x 70 x 42 mm |
| Váha myši | 102 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 8713439257496 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
