TRUST myš GXT 923 YBAR Gaming Wireless Mouse, optická, USB, černá
Kód: 24888
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TRUST Herná bezdrôtová myš GXT 923 YBAR
Bezdrôtová herná myš s plným RGB LED osvetlením a výdržou batérie 50 hodín
Nikdy nezostávajte zaostávaní
Dni podpriemerného hrania sú preč – s bezdrôtovým pripojením Ybar s nízkou latenciou si užijete hranie bez oneskorenia a úplnú slobodu pohybu, aby ste mohli hrať kdekoľvek a tak, ako chcete.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šetrenie energie | Áno |
| Tiché kliknutie | Nie |
| Vnútorná pamäť | Áno |
| Softvér | Áno |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Snímač | |
| Maximálne DPI | 7200 |
| Typ snímača | Optický |
| Zrýchlenie | 15 G |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Programovateľné tlačidlá | Áno |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bluetooth | Nie |
| USB-A | 2.0 |
| Bezdrôtový protokol | RF 2.4GHz |
| Vzdialenosť | 10 m |
| Osvetlenie | |
| Svetlá | Áno |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 40 x 68 x 142 mm |
| Váha | 96 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8713439248883 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
