TRUST Numerická klávesnice Xalas, Bezdrátová RF 2.4GHz, šedá
Kód: 25709
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Xalas
Zadávanie dát nebolo nikdy jednoduchšie vďaka bezdrôtovému systému Xalas. Tento numpad s celkom 22 klávesami, vrátane priameho prístupu ku kalkulačke, tabulátoru, esc a backspace, sa bezdrôtovo pripája k notebooku prostredníctvom 2,4GHz USB mikroprijímača pre jednoduchšiu a efektívnejšiu prácu - to si zaslúži ruku!

Špecifikácie
| Klávesy | |
|---|---|
| Technológia kláves | Membránové |
| Veľkosť klávesnice | Numerická |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bezdrôtové RF 2.4GHz | Áno |
| Bluetooth | Nie |
| Napájanie | |
| Typ napájania | 2x AAA Batérie (súčasť balenia) |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows, MacOS, Chrome OS |
| Veľkosť a Hmotnosť | |
| Veľkosť | 130 x 88 x 20 mm |
| Hmotnosť | 94 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 8713439257090 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Bezdrôtové |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
