TRUST podložka pod myš GXT 759, XXL, abstraktní
Kód: 25714
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust GXT 759 XXL
XXL herná podložka pod myš s prešívanými okrajmi pre hladké a robustné hranie
Ukážte svoj štýl s extra cool tlačeným dizajnom tejto podložky pod myš XXL, ktorá sa dokonale hodí k vašej zostave. Navyše vďaka pôsobivej ploche 900 × 400 mm budete mať dostatok priestoru pre myš a klávesnicu, takže si budete môcť užívať plný rozsah pohybu.

Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Materiál | PET |
| Veľkosť | 900 x 400 x 3 mm |
| Váha | 665 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| EAN: | 8713439257144 |
| Veľkosť podložky: | Predĺžená |
| Prevedenie podložky: | Plastová |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
