TRUST Pouzdro na notebook 13,3" Lisboa Sleeve - modrá
Kód: 25123
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Pouzdro Lisboa 13,3"
Odolné puzdro na notebook pre notebooky do 13,3"
Lisboa nie je obyčajné puzdro na notebook – s látkou vyrobenou zo 3 recyklovaných PET fliaš prenášajte svoj notebook štýlovo, jednoducho a uvedomelo.
Úlohou Lisboa je udržiavať váš notebook v bezpečí a vďaka polstrovanému vnútornému priestoru tlmiacemu nárazy a odolnému dizajnu to dokáže. Vhodné pre notebooky do 13”, noste svoje cenné zariadenie v kľude

Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Materiál | POM, RPET Polyester, RPET twill polyester |
| Maximálna veľkosť Notebooku | 13,3" |
| Vlastnosti | |
| Vodotesnosť | Nie |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 235 x 25 x 335 mm |
| Váha | 171 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 8713439251234 |
| Farba: | Modrá |
| Typ: | Puzdro |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
