Trust Gaming GXT 619W Thorne/Stereo/6W/Biela
Kód: 25110
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Gaming GXT 619W Thorne podsvícený stereofonní zvukový panel RGB • nastavitelné podsvícení RGB - vyberte si ze 6 režimů • kompaktní provedení - lze snadno umístit před monitor nebo televizor • velký podsvícený ovládací knoflík pro ovládání hlasitosti
Technické parametry
Zvuk: 2.0
Frekvenční rozsah: 150Hz-20kHz
Impedance: 4 Ohmy
Výstupní výkon (RMS): 6W
Měnič: 2x 40mm
Rozhraní: USB, 3,5mm
Typ připojení: drátové
Délka kabelu (napájení, audio): 1,4m
Podsvícení: RGB
Barva: bílá
Rozměry: 400x70x75mm
Hmotnost: 700g
Požadavky na systém: * 3,5mm audio konektor * USB port pro napájení
Obsah balení: * stereo soundbar s připojeným USB kabelem * uživatelská příručka
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://www.trust.com/en/product/25110-gxt-619w-thorne-rgb-illuminated-soundbar-white
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory drôtové v páre a viac 2 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8713439251104 |
| Konektor: | 1x Jack 3,5mm |
| NFC: | Nie |
| Typ bezdrôtového pripojenia: | Není |
| Prostorový zvuk: | 2.0 (stereo) |
| Barva - přesná: | Bílá |
| FM rádio: | Ne |
| Model: | Trust Gaming GXT 619W Thorne |
| Napájecí konektor: | USB |
| Voděodolnost: | Ne |
| Výdrž baterie (u bezdr.) (h): | Nemá baterii |
| Herné prevedenie: | Áno |
| Celkový výkon repro (W): | 6 |
| MicroSD slot: | Ne |
| USB slot: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ne |
| Barva: | Bílá |
| Počet reprobeden: | 2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
