TRUST Reproduktory Ador 2.0, 6W, černá
Kód: 25670
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Ador 2.0
Posuňte svoju hudbu, filmy a ďalší obsah na vyššiu úroveň s reproduktorovou sadou Ador 2.0. Tieto kompaktné reproduktory s maximálnym výkonom 12 W (6 W RMS) poskytujú čistý a jasný zvuk, zatiaľ čo podsvietený ovládač hlasitosti uľahčuje jeho nastavenie za chodu – stačí pripojiť a zosilniť zvuk!
Vychutnajte si silný zvuk v elegantnom, priestornom dizajne. Kompaktná konštrukcia reproduktorov Ador udrží váš stôl uprataný, zatiaľ čo látkový predný panel dodáva moderný nádych, ktorý ladí s akýmkoľvek interiérom, a je ideálny pre minimalistický štýl s maximálnym efektom.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Konfigurácia | 2.0 |
| Pripojenie | Audio: 3.5mm Jack Napájanie: USB |
| Veľkosť meničov | 45 mm |
| Frekvencia | 20 - 20 000 Hz |
| Výkon (RMS) | 6 W |
| Impedancia | 4 Ohm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory k monitorom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| EAN: | 8713439256703 |
| Špecifikácia zostavy: | 2+0 |
| Výkon zostavy RMS (vo W): | 6 |
| Vybavenie reproduktorov: | Integrovaný zosilňovač |
| Rozhranie: | 3.5mm jack |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
