TRUST sluchátka s mikrofonem Ayda PC headset, Bluetooth, EKO Produkt, Noise-Cancelling
Kód: 25463
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Ayda Bluetooth
Najlepšie nápady často prichádzajú počas cesty, a preto bola bezdrôtová náhlavná súprava ENC Ayda navrhnutá tak, aby vám poskytla slobodu pohybu. Vďaka bezdrôtovému dosahu Bluetooth 10 m môžete viesť svoje stretnutia odkiaľkoľvek v kancelárii alebo v miestnosti.
Vďaka vstavané nabíjateľnej Batérii tejto náhlavnej súpravy môžete pokračovať v práci tak dlho, ako potrebujete. Užite si až 24 hodín nepretržitého používania a možnosť úplného nabitia za 2 hodiny vďaka praktickému portu USB-C a priloženému kábla USB-C-A.

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Bezdrôtové Bluetooth / Drôtové 3.5mm Jack |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Citlivosť | 90 dB |
| Úroveň akustického tlaku | 97 dB |
| Mikrofón | Áno |
| Veľkosť | 170 x 165 x 65 mm |
| Váha | 121 g |
Čo je v balení
1x USB-C Nabíjací kábel
1x 3.5mm Audio kábel
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 8713439254631 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Na uši |
| Využití: | Hi-Fi poslech |
| Konektivita: | Bluetooth |
| Konstrukce mikrofonu: | Sklápěcí |
| Funkce mikrofonu: | Potlačení šumu |
| Podporované kodeky: | SBC |
| Funkce: | ANC (Aktvní potlačení hluku) |
| Způsob nabíjení: | USB-C |
| Hmotnost (g): | 120 |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Rozhranie slúchadiel: | BlueTooth |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
