TRUST webkamera TW-200 FULL HD WEBCAM, USB 2.0
Kód: 24734
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust webová kamera TW 200
Webová kamera 1080p Full HD so širokouhlým objektívom, vzdialeným mikrofónom a filtrom ochrany súkromia
Užite si plné rozlíšenie 1080p so sklom s pevným ohniskom, ktoré zabezpečí, že budete vždy stredom pozornosti. Medzitým automatické vyváženie bielej a korekcia svetla vždy zobrazí vám (a vášmu priestoru) skutočné farby.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Redukcia hluku | Nie |
| Softvér | Nie |
| Mikrofón | Áno |
| Technické špecifikácie | |
| Rozhranie | USB 2.0 |
| Dĺžka kábla | 150 cm |
| Citlivosť mikrofónu | 26 dB |
| Obraz | |
| Maximálne fps | 30 fps |
| Rozlíšenie | 1920 x 1080 |
| Zorné pole | 70°; Diagonálne 84° |
| Funkcie | Automatické vyváženie bielej: Áno Automatické osvetlenie: Áno Sledovanie tváre: Nie Automatické zaostrovanie. Áno Typ priblíženia: Digitálne Režim súkromia: Áno |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 91 x 63 x 54 mm |
| Váha | 117 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Web kamery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 8713439247343 |
| Mikrofón: | Ano |
| Podporované OS: | Windows |
| Vlastnosti: | Vestavěný mikrofon, Redukce okolních ruchů, Automatické ostření (autofokus), Skládací mechanismus |
| Barva: | Černá |
| Maximální rozlišení videa (px): | Full HD (1920 x 1080) |
| Zorný úhel: | 70° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
