TRUST webkamera TW-250 QHD WEBCAM, USB 2.0
Kód: 24733
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust webcam TW 250
Vysoko kvalitná 2K QHD webová kamera s automatickým zaostrením, duálnymi mikrofónmi a súkromným filtrom
TW-250 ponúka rozlíšenie 2K QHD (1440p) pre ostrejšie a jasnejšie video a navyše širokouhlú sklopenú šošovku s automatickým zaostrením, ktorá jasne zachytí viac ľudí a viac z vášho okolia.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Software | Ne |
| Mikrofón | Áno |
| Technické špecifikácie | |
| Rozhranie | USB 2.0 |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Citlivosť mikrofónu | 56 dB |
| Obraz | |
| Maximálne fps | 30 fps |
| Rozlíšenie | 2560 x 1440 |
| Zorné pole | Diagonálne 92° |
| Funkcie | Automatické vyváženie bielej: Áno Sledovanie tváre: Nie Automatické zaostrovanie: Áno Režim súkromia: Áno |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 90 x 65 x 50 mm |
| Váha | 127 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Web kamery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8713439247336 |
| Mikrofón: | Ano |
| Podporované OS: | Windows |
| Vlastnosti: | Vestavěný mikrofon, Automatické ostření (autofokus), Skládací mechanismus |
| Barva: | Černá |
| Maximální rozlišení videa (px): | QHD (2560 x 1440) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
