Lenovo ThinkStation P/P2 Tower Gen 2/Tower/U9-285K/32GB/1TB/Intel int/W11P/3ROn-Site
Kód: 30JQ0028CK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2
Procesor:Intel Core™ Ultra 9 285K, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.7GHz, 36MB Intel® Smart Cache
Operační systém: Windows® 11 Pro, Czech / Slovak / English
Grafická karta:Integrated Intel® Graphics
Paměť:1x 32GB UDIMM DDR5-5600 Non-ECC
Disk:1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal
Napájení:750W Platinum Fixed
Síťové připojení:Intel® I219-LM, 1x GbE RJ-45
Bezdrátové technologie: Ne
Klávesnice: USB, Calliope, Black, Czech / Slovakian
Myš: USB Calliope Mouse, Black
Přední konektory: *1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), data transfer only *2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) *2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *1x mikrofon, 1x mikrofon/sluchátka (oba 3.5mm)
Zadní konektory: *2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one supports Smart Power On *2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) *1x HDMI® 2.1 TMDS *2x DisplayPort™ 1.4*1x Ethernet (GbE RJ-45)*1x line-out (3.5mm)
Barva: Černá
Rozměry (Š×H×V): 170 x 315.35 x 376 mm
Hmotnost: 9.67kg
Záruka: 3-year, Onsite
Odkaz na stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkStation_P2_Tower_Gen_2?M=30JQ0028CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198157896956 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkStation P |
| Provedení: | Tower |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Zabezpečení zámkem: | Kensington Lock |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| VESA standard: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 32 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 4 |
| Paměť - počet volných slotů: | 3 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | P2 Tower Gen 2 |
| Počet jader CPU: | 24 |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,7 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 5 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 750 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | UDIMM |
| Přesný model CPU: | U9-285K |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025040030 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,5 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
