Ubiquiti UACC-Retrofit-PoE-2Wire, UniFi PoE Over 2-Wire Retrofit Extender
Kód: UACC-RETROFIT-POE-2WIRE
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
UniFi PoE Over 2-Wire Retrofit Extender pár extenderů, které rozšiřují PoE přes kroucenou dvojlinku nebo koaxiální kabely
Technické parametry
Síťové rozhraní: * 1x 10/100 MbE * 1x Homeplug AV
Napájení: PoE++
Max. spotřeba energie: 3W (bez PoE výstupu)
ESD/EMP ochrana: vzduch: ±8kV, kontakt: ±4kV
Provozní teplota: -10 až 40 °C
PoE in: 1x PoE++, 50V DC, 1,2A
PoE out: 1x PoE+, 48V DC, 0,6A
Rozměry * PoE RX/TX: 40x105x25mm * adaptér: 43,5x138x30mm
Hmotnost * PoE TX: 77g * PoE RX: 79g * adaptér: 140g
Dodatočné parametre
| Kategória: | PoE injektory a adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 810177161660 |
| Rýchlosť LAN max.: | 100 Mbps |
| Počet LAN portov: | 2 |
| Materiál produktu: | Polykarbonát |
| PoE: | In/Out (vstup i výstup) |
| PoE In standard: | 802.3bt (max. 90W) - PoE++ |
| PoE Out standard: | 802.3at (max. 33,6W) - PoE+ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
