Uniview IPC2122LB-AF28WK-G, 2 Mpix IP kamera, bullet, objektív 2,8 mm (101,1 °), IR 30 m, dWDR, Wi-Fi
Kód: IPC2122LB-AF28WK-G
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produktová řada Easy od značky Uniview je navržena tak, aby nabízela kvalitní a dostupné řešení zabezpečení pro váš dům či společnost. Tyto kamery se vyznačují jednoduchou instalací, vysokou spolehlivostí a pokročilými funkcemi, které zajišťují efektivní bezpečnostní dohled. Řada Easy je ideální pro menší až středně velké projekty, kde je kladen důraz na poměr cena/výkon, aniž by bylo nutné výrazně omezit kvalitu obrazu.Klíčové vlastnosti * Rozlišení 1920x1080 (FullHD) * Až 30 snímků za sekundu * Kompresní formát H.265 * Objektiv 2,8 mm (101,1°) * Napájení DC12V * Vestavěný mikrofon * IR přísvit do 30m * Digitální dWDR * WiFi připojení * ROI (Region of Interest) * 3DNR (3D digitální redukce šumu) * Human Body Detection I (detekce lidského těla) * Slot pro MicroSDXC kartu (max 128 GB) * Venkovní krytí IP67 * Přepěťová ochrana 4kV
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dome bezdrôtová outdoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6970333409389 |
| Mikrofón: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Umiestnenie kamery: | Venkovní |
| Prevedenie kamery: | Bullet |
| Typ snímača: | CMOS |
| Typ objektivu: | Fixní |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 2,8 mm |
| Zorný uhol: | 101,1 |
| Záznamové médium: | MicroSD/SDHC/SDXC |
| Noční vidění (IR přísvit) (m): | 15 a více |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Stupeň krytia: | IP67 |
| Napájení: | Ze sítě 12V DC |
| Snímková frekvencia (fps): | 30 |
| Barva: | Bílá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
