VERBATIM externí mechanika Slimline Blu-ray Writer (USB-C, USB 3.0) Zdarma BR Disc 25GB (CD DVD BD + NERO
Kód: 43889
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Verbatim Externé Blu-ray Slimline

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB-C 3.0 USB-A 3.0 |
| Vrovnávacia pamäť | 4 MB |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 145 x 133 x 11 mm |
| Váha | 215 g |
Čo je v balení
Adaptér USB-A na USB-C
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Optické mechaniky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| EAN: | 23942438892 |
| Typ optickej mechaniky: | Externí, externý USB-C, externý USB 3.1 |
| Druh optickej mechaniky: | Blu-Ray |
| Rozhraní: | USB-C, USB 3.2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
