VERBATIM Externý SSD disk 512 GB Store ´n´ Go Portable USB3.2 Gen 1, čierna
Kód: 53250
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Verbatim Store 'n' Go SSD - externý SSD disk
Prenosný disk SSD Store 'n' Go je ideálny pre používateľov na cestách a predstavuje rýchle a bezpečné riešenie na rozšírenie úložiska a zálohovanie súborov. USB 3.rozhranie 2 Gen1 ponúka prenos dát rýchlosťou až 5 Gb/s, takže môžete prenášať veľké súbory a vykonávať vysokokapacitné úpravy fotografií, keď to potrebujete.
- Pevný disk bez pohyblivých častí pre vysokú spoľahlivosť a tichú prevádzku
- Rýchle a bezpečné riešenie na rozšírenie úložiska a zálohovanie súborov
- Vysokorýchlostný prenos údajov v kompaktnom a tenkom prevedení
- USB 3.2 GEN 1* s pripojením USB-C™
- Kábel USB-C™ na USB-A a adaptér USB-C sú súčasťou balenia
- Softvér Nero Backup** je súčasťou balenia
* kompatibilný aj s USB 2.0. Na dosiahnutie optimálneho výkonu musí byť disk pripojený k rozhraniu USB 3.2 GEN 1 hostiteľský radič
** kompatibilný len s OS Windows
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Číslo dielu | 53250 |
| Kapacita | 512 GB |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnosť výrobku | 198g |
| Rozmery výrobku (d x š x v) | 119 x 81 x 7 mm |
| Obsah balenia | Externý SSD disk Kábel USB-C na USB-A Adaptér USB-C Zálohovací softvér Stručná úvodná príručka |
| Systémové požiadavky | Windows 10, 8 a 7 Mac OS X 10.4 alebo vyššia USB 3.2 GEN 1 |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 23942532507 |
| Použití disku: | Externí disky |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.1 Type C |
| Typ disku: | SSD externý |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
