VERBATIM SSD Vi550 S3 256GB SATA III, 2.5” W 460/ R 560 MB/s
Kód: 49351-846
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Verbatim SSD Vi550 S3 256GB
SSD disky Verbatim 2,5'' SATA III 7 mm dokážu oživiť výkon vášho systému. Vďaka najnovšej technológii 3D NAND ponúkajú dokonalú možnosť, ako upgradovať z pevného disku alebo staršieho SSD. Disky Vi550 disponujú vynikajúcim riadičom, ktorý zvyšuje ich spoľahlivosť, majú vyššiu kapacitu a vyššie rýchlosti čítania a zápisu.
Disky Vi550 ponúkajú rýchlosť čítania až 550 MB/s, čo je rýchlosť až 20x vyššia ako u štandardného pevného disku. Odporúča sa na profesionálnu inštaláciu.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 2.5" |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 256 GB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 520 / 460 MB/s |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 023942493518 |
| Použití disku: | Pro PC, Pro Notebooky |
| Formát: | 2.5" |
| SSD Kapacita (GB): | 256 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Typ disku: | SSD |
| Veľkosť buffra (v MB): | Nešpecifikované |
| Rychlost čtení MB/s: | 450MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 450MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
