VERBATIM SSD Vi550 S3 512GB SATA III, 2.5” W 535/ R 560 MB/s
Kód: 49352-837
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Verbatim SSD Vi550 S3 512GB
SSD disky Verbatim 2,5'' SATA III 7 mm dokážu oživiť výkon vášho systému. Vďaka najnovšej technológii 3D NAND ponúkajú perfektnú možnosť, ako upgradovať z pevného disku alebo staršieho SSD. Disky Vi550 disponujú vynikajúcim radičom, ktorý zvyšuje ich spoľahlivosť, majú vyššiu kapacitu a vyššie rýchlosti čítania a zápisu.
Disky Vi550 ponúkajú rýchlosť čítania až 550 MB/s, čo je rýchlosť až 20x vyššia ako u štandardného pevného disku. Odporúčané pre profesionálnu inštaláciu.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 2.5" |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 512 GB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 520 / 500 MB/s |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 023942493525 |
| Použití disku: | Pro PC, Pro Notebooky |
| Formát: | 2.5" |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Typ disku: | SSD |
| Veľkosť buffra (v MB): | Nešpecifikované |
| Rychlost čtení MB/s: | 450MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 450MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
