VIGI C230(4mm) 3MP Full-Color Dome Network Cam
Kód: VIGI C230-4MM-
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
IGI C230(4mm) je 3 megapixelová venkovní DOME kamera značky TP-Link s fixním objektivem 4 mm, bílým světlem a IR přísvitem do vzdálenosti 30 m a ethernetovým portem s podporou PoE. Kamera má max. rozlišení 2304 × 1296 px (při 30 fps), pozorovací úhel 89°, 2 nezávislé streamy, krytí IP67, digitální WDR snímač, audio mikrofon, podporu ONVIF, kodeku H.264(+) a H.265(+). Kamera díky větší citlivosti podporuje tzv. Full-Color barevný obraz během celé noci.Kameru je možné napájet přes 12V DC konektor, případně po ethernetovém kabelu přes 802.3af POE.
Klíčové vlastnosti
3MP rozlišení (2304 × 1296 px), 30 fps
24h Full-Color - Získejte 24hodinové barevné detaily, a to i v podmínkách naprosté tmy
Klasifikace lidí a vozidel a Smart detekce
Vestavěný audio mikrofon
Vysoká fyzická odolnost - IK10 proti vandalům a IP67 proti vodě
Podpora H.265+ kodeku
Více druhů napájení - 802.3af PoE a 12V DC konektor
Flexibilní správa a úložiště - Převezměte plnou kontrolu nad svým zabezpečením prostřednictvím čtyř způsobů správy: webového uživatelského rozhraní, uživatelského rozhraní NVR, aplikace VIGI a nástroje VIGI Security Manager.
Technické parametry
Kamera
WDR:Digitální
Typ objektivu:Fixní
Objektiv [mm]:4 (fixní)
Přísvit:IR, Bílé světlo
Dosah přísvitu [m]:30
Pozorovací úhel [°]:89
Režim den/noc:Barevný
Citlivost senzoru [Lux]:0,005
Obrazový senzor ["]:1/2.8
Obraz
Rozlišení:3MP
Technologie a vymoženosti:Full-Color
Max. rozlišení [pixely]:2304 x 1296
Konektory a rozhraní
Audio:Mikrofon
Rychlost LAN:(1) 10/100Mbps
Napájení
Napájení přes PoE:802.3af
Typ napájení:DC konektor, PoE
Max. spotřeba energie [W]:4,7
Napájení přes konektor/svorkovnici:12V DC
Fyzické charakteristiky
Stupeň krytí:IP67
Použití:Venkovní
Antivandal (ochrana proti nárazu):IK10
Provozní teplota [°C]:-30 až 60
Šířka [mm]:115
Výška [mm]:86
Hloubka [mm]:115
Barva:Bílá
Kompresní standardy
Datový tok:64Kbps ~ 4Mbps
Počet streamů:2
Video komprese:H.264, H.265
Obecné
Kamerová řada:VIGI
Obsah balení
Zařízení
Vodotěsný kabelový nástavec
Montážní příslušenství
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dome drôtová indoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| EAN: | 4895252501926 |
| Umiestnenie kamery: | Vnitřní |
| Prevedenie kamery: | Dome |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1296 |
| Typ snímača: | CMOS |
| Zorný uhol: | 89.1°/45.1°/106.9°(H/V/D) |
| Vstavaný mikrofón: | Ano |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Detekcia zvuku: | Ne |
| Audio výstup: | Ne |
| Snímková frekvencia (fps): | 30 |
| Stupeň krytia: | IP67 |
| PoE: | Ano |
| Napájení: | Ze sítě 12V DC |
| Rozmery (Š x V x H): | 115 × 115 × 86 mm |
| Barva: | Bílá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
