VIGI C250 (4mm) 5MP Full-Color Dome Nework Camera
Kód: VIGI C250-4MM-
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
VIGI C250(4mm) Monitorujte 24 hodin denně ostré a barevné detaily i v naprosté tmě. Kamera VIGI Full-Color nabízí rozlišení až 5 MP a zajišťuje barevný dohled díky objektivu s velkou clonou, vysoce citlivému snímači a doplňkovému přisvětlení. Profesionální technologie VIGI zpracovávají video pro výrazné zlepšení kvality, včetně WDR, 3D DNR, Smart IR a nočního vidění. Integrované AI čipy rozlišují osoby a vozidla od ostatních objektů, takže můžete flexibilně nastavit pravidla alarmů a získat přesnější upozornění na události. Přednastavená detekční pravidla umožňují přesně zachytit různé neobvyklé události, snížit počet falešných poplachů a pokrýt specifické potřeby dohledu v různých scénářích. Kamera má vestavěný mikrofon pro záznam zvuku v okruhu 15 stop od kamery, což přináší detailnější monitoring.
Vlastnosti *
Rozlišení: 5 MP (super vysoké rozlišení) *
Režim Full-Color: 24 h *
Klasifikace: Osoby a vozidla *
Chytrá detekce: Ano *
Analytika: Analýza osob a vozidel *
Mikrofon: Vestavěný *
Odolnost: IK10 (antivandal) a IP67 (voděodolnost) *
Kodek: H.265+ *
Vylepšení videa: Chytré vylepšení videa *
Napájení: PoE / 12 V DC *
Správa a úložiště: Flexibilní správa a ukládání
Kamera *
Obrazový snímač: 1/2.7” Progressive Scan CMOS *
Rychlost závěrky: 1/3 až 1/10000 s *
Pomalá závěrka: Ano *
Minimální osvětlení: 0.005 Lux, 0 Lux s IR/bílým světlem *
Den/noc mechanismus: IR cut filtr *
Přepínání den/noc: Den/Noc/Auto/Přepínání dle plánu
Objektiv *
Typ: Pevné ohnisko *
Ohnisková vzdálenost: 4 mm *
Clona: F1.6 *
Zorné pole: 4 mm: horizontálně 109°, vertikálně 57°, diagonálně 128°
Uchycení objektivu: M12P 0.5 *
DORI vzdálenost – detekce: 64 m (209 ft) *
DORI vzdálenost – pozorování: 27 m (87 ft) *
DORI vzdálenost – rozpoznání: 13 m (42 ft) *
DORI vzdálenost – identifikace: 6 m (21 ft)
Video *
Maximální rozlišení: 2880 × 1620 *
Hlavní stream – snímková frekvence: 50 Hz: 1/5/10/15/20/25 fps, 60 Hz: 1/5/10/15/20/25/30 fps *
Hlavní stream – rozlišení: 2880×1620, 2688×1520, 2304×1296, 2048×1280, 1920×1080, 1280×720 *
Vedlejší stream – snímková frekvence: 50 Hz: 1/5/10/15/20/25 fps, 60 Hz: 1/5/10/15/20/25/30 fps *
Vedlejší stream – rozlišení: 704×576, 640×480, 352×288, 320×240 *
Řízení bitrate: CBR, VBR *
Komprese videa (hlavní stream): H.265+/H.265/H.264+/H.264 *
Komprese videa (vedlejší stream): H.265/H.264 *
H.264 profil: Main Profile/High Profile *
H.264+: Podporováno pro hlavní stream *
H.265 profil: Main Profile *
H.265+: Podporováno pro hlavní stream *
Video bitrate (hlavní stream): 256 Kbps až 6 Mbps *
Video bitrate (vedlejší stream): 64 Kbps až 512 Kbps
Přisvětlení *
IR LED – počet: 1 *
IR LED – dosah: 30 m *
IR LED – vlnová délka: 850 nm *
Bílé LED – počet: 1 *
Bílé LED – dosah: 30 m *
Ovládání přisvětlení: Auto/Plán/Vždy zapnuto/Vždy vypnuto
Nastavení úhlu (manuální) *
Pan: 0° až 360° *
Til t: 0° až 85°
Obraz *
Nastavení obrazu: Zrcadlení, jas, kontrast, saturace, ostrost, expozice, WDR, vyvážení bílé, prevence přeexpozice IR světlem, HLC nastavitelné klientským softwarem *
Vylepšení obrazu: BLC/3D DNR/HLC/SmartIR *
WDR: 120 dB *
SNR: ? 52 dB *
Přepínání parametrů obrazu: Ano *
Maskování soukromí: Až 4 masky *
ROI: 1 oblast *
OSD nastavení: Ano
Audio *
Vzorkovací frekvence: 8 kHz *
Audio bitrate: 64 Kbps (G.711 alaw)
Síť *
Zabezpečení: Ochrana heslem, HTTPS šifrování, filtr IP adres, Digest autentizace *
Protokoly: TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS *
Síťové úložiště: NAS (NFS, SMB/CIFS) *
API: Open Network Video Interface (Profile S) *
Současné živé zobrazení: 3 hlavní streamy a 3 vedlejší streamy *
Klient: VIGI App, VIGI Security Manager, VIGI NVR, Web *
Webový prohlížeč: Google Chrome 57 a vyšší, Firefox 52 a vyšší, Safari 11 a vyšší, Microsoft Edge 91 a vyšší *
Cloud: Ano *
ONVIF: Ano
Rozhraní *
Síťové rozhraní: 1× RJ45 10/100M samopřizpůsobivý Ethernet port, PoE *
Tlačítko reset: Ano *
Napájení: DC napájecí port *
Úložiště: Vestavěný slot pro paměťovou kartu, podpora MicroSD až 256 GB *
Vestavěný mikrofon: Ano, záznam zvuku v okruhu 15 stop od kamery
Obecné *
Obsah balení: VIGI síťová kamera, stručná příručka, vodotěsné kabelové příslušenství, montážní příslušenství *
Provozní teplota: -30 až 60 °C *
Skladovací teplota: -40 až 60 °C *
Skladovací vlhkost: 95 % nebo méně (nekondenzující) *
Provozní vlhkost: 95 % nebo méně (nekondenzující) *
Materiál: Plast *
Čistá hmotnost: 0.28 kg *
Hrubá hmotnost: 0.47 kg *
Napájení: 12 V DC ± 5 %, 5.5mm koaxiální napájecí konektor, PoE (802.3at, class 0) *
Spotřeba: Max. 7 W, typická (denní režim) 1.5 W, typická (noční režim s IR LED) 2.5 W, typická (noční režim s bílou LED) 2.8 W *
Krytí/odolnost: IP67, IK10 *
Rozměry produktu (D × Š × V): 115 × 85.7 mm *
Certifikace: CE, NTRA, VCCI, KC, BSMI, FCC, IC
Web výrobce: https://www.vigi.com/cz/business-networking/vigi-network-camera/vigi-c250/v1%20(4mm%20lens)/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dome drôtová indoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| EAN: | 4895252503050 |
| Mikrofón: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 85 x 115 x 115 |
| Rozlíšenie: | 2880x1620 |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Umiestnenie kamery: | Vnitřní |
| Prevedenie kamery: | Dome |
| Typ snímača: | CMOS |
| Typ objektivu: | Fixní |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 4 mm |
| Záznamové médium: | Cloud + Storage Card Slot |
| Noční vidění (IR přísvit) (m): | 15 a více |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Audio vstup: | Ano |
| Stupeň krytia: | IP67 |
| Napájení: | Ze sítě 12V DC |
| Snímková frekvencia (fps): | 30 |
| Barva: | Bílá |
| PoE: | In (vstup) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
