VIGI C340 (2.8mm) 4MP Outdoor Full-Color Network Camera
Kód: VIGI C340-2.8MM-
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
VIGI C340(2.8mm) 4MP Outdoor Full-Color Bullet Network Camera SPEC: H.265+/H.265/H.264+/H.264, 1/3'' Progressive Scan CMOS, Color/0.005 Lux@F1.6, 0 Lux with IR/White Light, 25fps/30fps ( 2560x1440,2304x1296, 2048x1280, 1920x1080), PoE/12V DC, 2.8 mm Fixed Lens, Built-In Microphone, Speaker, micro-SD Slot, IP66 FEATURE: Full-Color and IR Night Vision (Up to 30 m), Active Defense, Two-Way Audio, On-Board Storage, Smart Detection (Motion Detection(Human Targets Classification), Camera Tampering, Line-Crossing, Area Intrusion), SmartVid (Smart IR, DWDR, 3D DNR, BLC), ONVIF, Remote Monitoring, VIGI App, Web, VIGI Security ManagerDodatočné parametre
| Kategória: | Bullet drôtová outdoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4897098688618 |
| Mikrofón: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 78 x 70 x 174 |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Umiestnenie kamery: | Venkovní |
| Prevedenie kamery: | Bullet |
| Typ snímača: | CMOS |
| Typ objektivu: | Fixní |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 2,8mm |
| Záznamové médium: | MicroSD/SDHC/SDXC |
| Noční vidění (IR přísvit) (m): | 15 a více |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Detekcia zvuku: | Ano |
| Audio vstup: | Ano |
| Audio výstup: | Ano |
| Stupeň krytia: | IP66 |
| Správa ces App: | iOS + Android |
| Napájení: | Ze sítě 12V DC |
| Snímková frekvencia (fps): | 30 |
| Otočná kamera: | Ne |
| Barva: | Bílá |
| PoE: | In (vstup) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
