VIGI C340(4mm) 4MP Outdoor Bullet Network Cam
Kód: VIGI C340-4MM-
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TP-Link VIGI C340 (4mm) VIGI 4MPx venkovní bullet síťová kamera s plnobarevným nočním viděním * Vysoké rozlišení 4MPx – více než dost pixelů na to, aby zachytila některé diskrétnější detaily * nepřetržité barevné snímání: Spolehněte se na 24hodinové snímání barevných detailů i v černočerné tmě díky vysoce citlivému snímači a LED bodovým světlům * voděodolná: spolehlivé krytí IP66 pro stabilní venkovní provoz * inteligentní detekce (detekce osob, detekce pohybu, narušení prostoru, překročení linie, neoprávněná manipulace s kamerou): přijímejte oznámení a kontrolujte videokanály, když někdo překročí hranici, vstoupí do nastavené oblasti nebo překáží kameře * H.265+: kamera přenáší komprimovaný křišťálově čistý obraz, aniž by využívala další šířku pásma, a šetří tak místo na disku, snižuje zatížení sítě a náklady na monitorování – to vše bez snížení kvality obrazu * PoE/12V DC: dva způsoby napájení vám poskytnou nejen větší pohodlí, ale také mimořádně usnadní zapojení * aplikace VIGI
Obrazový snímač: 1/3” CMOS s progresivním skenováním
Objektiv: pevná ohnisková vzdálenost 4mm
Světelnost: F1,6
Držák objektivu: M12
Pozorovací úhly: horizontální FOV: 79°, vertikální FOV: 43°, diagonální FOV: 93°
Délka osvětlení: 30m
Digitální redukce šumu: 3D DNR
Komprese videa: H.265+/H.265/H.264+/H.264
Maximální snímková frekvence/rozlišení: 30fps/2560x1440
Síťové rozhraní: 1x RJ45 10/100M Self-Adaptive Ethernet Port
Zvukový vstup: zabudovaný mikrofon
Audio výstup: vestavěný reproduktor
Slot: microSD
Rozměry (VXŠXH): 78×70×174mm
Hmotnost: 195g
Obsah balení: * síťová kamera VIGI * návod * vodotěsné kabelové nástavce * montážní příslušenství
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bullet drôtová outdoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4897098688625 |
| Mikrofón: | Áno |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 70 x 78 x 174 |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| Umiestnenie kamery: | Venkovní |
| Prevedenie kamery: | Bullet |
| Typ snímača: | CMOS |
| Typ objektivu: | Fixní |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 4mm |
| Záznamové médium: | MicroSD/SDHC/SDXC |
| Noční vidění (IR přísvit) (m): | 15 a více |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Stupeň krytia: | IP66 |
| Napájení: | Ze sítě 12V DC |
| Snímková frekvencia (fps): | 30 |
| Barva: | Bílá |
| PoE: | In (vstup) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
