VIGI C430 (2.8mm) 3MP Full-Color Turret Netw.cam.
Kód: VIGI C430-2.8MM-
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
VIGI C430(2.8mm)
Sledujte 24 hodin denně čisté a barevné detaily, dokonce i za temných nocí. Kamera VIGI s plnobarevným nočním viděním poskytuje maximální rozlišení 3 MPx a umožňuje barevné monitorování okolí díky objektivu s velkou světelností, senzoru s vysokou citlivostí a přídavnému bílému osvětlení.
Integrované čipy umělé inteligence podporují pokročilé algoritmy pro rozlišování lidí a vozidel od jiných objektů. Pravidla alarmu můžete flexibilně přizpůsobit svým potřebám monitorování a dostávat přesnější oznámení o událostech
Kamera VIGI s podporou algoritmů umělé inteligence nabízí inteligentnější detekci. Budete dostávat upozornění, když někdo překročí hranici, vstoupí do nastavené oblasti, překáží kameře nebo odstraní/opustí objekty.
Kamera VIGI je vybavena vestavěným mikrofonem, který zaznamenává vše, co se děje v okruhu 4 metrů od kamery. Díky tomu získáte podrobnější sledování pro větší klid.
Profesionální technologie VIGI zpracovávají videa a výrazně zlepšují jejich kvalitu, která je pro vaše sledování zásadní, včetně Smart IR, WDR, 3D DNR a Night Vision.
Kamery přenášejí komprimovaný křišťálově čistý obraz, aniž by využívaly další šířku pásma, a šetří tak místo na disku, snižují zatížení sítě a náklady na monitorování – to vše bez snížení kvality obrazu.
Užijte si jednoduché zapojení s PoE napájením. Připojte kameru pomocí kabelu RJ45 a poté je napájení a přenos dat vyřešen.
Features *Velmi vysoké rozlišení 3 MPx *Nepřetržité barevné snímání (Full-Color) *Rozlišení osob a vozidel *Inteligentní detekce *Vestavěný mikrofon *H.265+ *Chytré vylepšení videa *PoE / 12 V DC *Flexibilní správa
Specifications
CAMERA Image Sensor *1/2.8'' Progressive Scan CMOS Minimum Illumination *Color: 0.005 Lux, 0 Lux with IR/White Light Day/Night Mechanism *IR Cut Filter Lens *2.8 mm Aperture *F1.6 Lens Mount *M12 Viewing Angle *2.8mm: 107.5°/57.2°/128.7°(H/V/D) IR Working Distance *30m Digital Noise Reduction *3D DNR WDR DWDR
VIDEO Max. Resolution *3MP (2304 × 1296) Main Stream *Frame Rate: 50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps *Resolution: 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080, 1280x720 Sub-Stream *Frame Rate: 50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps *Resolution: 704x576, 640x480, 352x288, 320x240 Bit Rate Control *CBR, VBR Video Compression *Main Stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264 *Sub-Stream: H.265/H.264 *Main Stream Supported Video Bit Rate *64 Kbps to 4 Mbps
ILLUMINATOR IR LED *Quantity: 2 *Range: 30m *Wavelength: 850nm White LED *Quantity: 2 *Range: 30m Illuminator On/Off Control *Auto/Scheduled/Always on/Always off
ANGLE ADJUSTMENT (MANUAL) Range *Pan: 0° to 360°, Tilt: 0° to 85°
IMAGE Image Settings *Mirror, Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness, Exposure, WDR, White Balance Adjustable by *Client Software, Rotation(90°/270°) Image Enhancement *BLC/3D DNR/HLC/SmartIR Wide Dynamic Range *DWDR ROI *1 Region OSD Setting *Yes
NETWORK Security *Password Protection, HTTPS Encryption, IP Address Filter, Digest Authentication Protocol *TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS API *Open Network Video Interface (Profile S) Simultaneous Live View *3 Main Streams & 3 Sub-Streams Client *VIGI App, VIGI Security Manager, Web UI Web Browser *Google Chrome® 57 and above *Firefox® 1 and above *Microsoft52 and above *Safari® 1® Edge 91 and above Cloud *Yes ONVIF *Yes
INTERFACES Network Interface *1 RJ45 10/100M Self-Adaptive Ethernet Port, PoE Built-in Microphone *Yes
GENERAL Package Contents *VIGI Network Camera *Quick Start Guide *Mounting Accessories Operating Temperature *-30–60 °C Storage Temperature -40–60 °C Storage Humidity *95% or Less (Non-Condensing) Operating Humidity *95% or Less (Non-Condensing) Material *Plastic Power Supply *12V DC ± 5%, 5.5mm Coaxial Power Plug *PoE (802.3af/at, class 0)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dome drôtová indoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| EAN: | 4897098689929 |
| Mikrofón: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 123 x 123 x 83 |
| Rozlíšenie: | 2304x1296 |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Umiestnenie kamery: | Vnitřní |
| Prevedenie kamery: | Dome |
| Typ snímača: | CMOS |
| Typ objektivu: | Fixní |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 2.8 - 4 mm |
| Záznamové médium: | Cloud |
| Noční vidění (IR přísvit) (m): | 15 a více |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Audio vstup: | Ano |
| Napájení: | Ze sítě 12V DC |
| Snímková frekvencia (fps): | 25 |
| Barva: | Bílá |
| PoE: | In (vstup) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
