WD BLUE SSD NVMe 500GB PCIe SN5000, Gen4, (R:5000, W:4000MB/s)
Kód: WDS500G4B0E
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
WD Blue SN5000 500GB
SSD disk WD Blue SN5000 NVMe je úložisko novej generácie navrhnuté pre tvorcov a profesionálov. Podporte svoje aplikácie využívajúce umelú inteligenciu a zrýchlite svoje pracovné postupy pomocou technológií NVMe, PCIe Gen 4 a Western Digital nCache 4.0. Navyše, vďaka kapacite až 4 TB môžete tvoriť bez obmedzení. Bez ohľadu na to, aké kreatívne procesy používate, SSD disk WD Blue SN5000 NVMe vám uľahčí každý krok a skráti čas medzi nápadom a realizáciou vašej kreatívnej vízie.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | PCIe Gen4x4 |
| Formát disku | M.2 2280 |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 500 GB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 5000 / 4000 MB/s |
| Náhodná rýchlosť čítania/zápisu | až 460K / 770K IOPS |
| MTBF | 1 750 000 hodín |
| Zapsaných TB(TBW) | 300 TBW |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 718037894850 |
| Použití disku: | Pro PC, Pro Notebooky |
| Formát: | M.2 |
| SSD Kapacita (GB): | 500 |
| Rozhranie: | NVMe |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Rychlost čtení MB/s: | 5000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 4000MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D TLC |
| Chladič disku: | Ne |
| Životnost zápisu SSD v TB: | Min. 200 TBW |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
