WD Elements Portable 6TB, Externí HDD, USB 3.0, černá
Kód: WDBHJS0060BBK-WESNSK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
WD Elements Portable 6TB
Objavte spoľahlivosť a veľkú úložnú kapacitu prenosných pevných diskov WD Elements. Získajte rýchly prenos dát a bezproblémovú konektivitu so zariadeniami s USB 3.2 Gen 1 / USB 3.0, aby ste mohli jednoducho zálohovať fotografie, videá a ďalšie súbory aj na cestách.
Tento pevný disk stačí pripojiť a počas pár sekúnd si tak rozšírite kapacitu svojho zariadenia, aby ste mohli uchovávať dôležité súbory bez obáv a komplikácií.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB 3.2 Micro-B |
| Formát disku | Externý disk |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 6 TB |
| Rozmery | 110.5 x 82 x 24 mm |
| Hmotnosť | 230 g |
Čo je v krabici
1x Kábel USB Micro-B na USB-A
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| EAN: | 718037904313 |
| Použití disku: | Externí disky |
| HDD Kapacita (GB): | 6000 |
| Rozhranie: | externí USB 3.0 |
| Typ disku: | HDD externý |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
