WD PURPLE PRO WD102PURP 10TB, SATA III 3.5", 512MB 7200RPM, 272MB/s, CMR
Kód: WD102PURP
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
WD Purple Pro 10TB
Disky WD Purple Pro sú navrhnuté pre pokročilé rekordéry, servery na analýzu videí a riešenia pre hlboké učenie s využitím umelej inteligencie, kde je potrebná ďalšia úložná kapacita, výkon a schopnosť pracovného zaťaženia.
Pevný disk WD Purple Pro podnikovej triedy s technológiou OptiNAND a kapacitou až 24 TB prináša serverom na analýzu videa a systémom umelej inteligencie a hlbokého učenia veľkú kapacitu a umožňuje im z ukladaných dát získavať výsledky.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 3.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 10 TB |
| Rýchlosť prenosu | až 272 MB/s |
| Pamäť Cache | 512 MB |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| EAN: | 718037901275 |
| Použití disku: | Pro PC |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 10000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Typ disku: | HDD externý |
| Veľkosť buffra (v MB): | 512 |
| Chladič disku: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
