WD RED Pro NAS WD6005FFBX 6TB, SATA III 3.5", 256MB 7200RPM, 238MB/s, CMR
Kód: WD6005FFBX
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
WD Red Pro NAS
Disky WD Red Pro vďaka svojej konštrukcii zvládajú vysoko intenzívnu záťaž v viacerých používateľských prostrediach komerčných a podnikových úložísk NAS s neprerušovaným prevádzkou. Disky WD Red Pro poskytujú výkon, škálovateľnosť a spoľahlivosť, aké firmy požadujú na ukladanie, zdieľanie a spoluprácu na veľkých objemoch dát v systémoch NAS s viacerými pozíciami optimalizovaných pre pole RAID.
Exkluzívna technológia NASware spoločnosti Western Digital detailne upravuje parametre disku podľa zaťaženia systému NAS a pomáha tak zvyšovať výkon a spoľahlivosť.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 3.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 6 TB |
| Prenosová rýchlosť | až 238 MB/s |
| Cache | 512MB |
| Otáčky HDD | 7200 RPM |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.68 kg |
| EAN: | 611004298494 |
| Použití disku: | Pro NAS |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 6000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Typ disku: | HDD externý |
| Veľkosť buffra (v MB): | 256 |
| Chladič disku: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
