WMF Profi Plus obracečka, až do 260 °C, lze mýt v myčce
Kód: 1871596030
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Obracečka Profi Plus
Rad Profi Plus ponúka rad praktických kuchynských pomocníkov v jednotnom a modernom dizajne pre skutočne každý krok a každý typ prípravy. Otáčajte pečené zemiaky, steaky, ryby alebo karamelizované ovocie s obracačkami z nerezovej ocele a neprefukovacieho plastu, čím zabránite poškodeniu svojho riadu. Táto profesionálna rada obsahuje aj škrabky, naberačky, paličky na mäso a mnoho ďalšieho. Všetky výrobky sú prémiovej kvality a vďaka závesnej rúčke môžu byť vždy na dosah. Prosto varenie a servírovanie vo veľkom štýle.
- S praktickým okom na uloženie na závesnú tyč s háčikmi.
- Materiál: nerezová oceľ Cromargan, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná do umývačky riadu, odolná voči kyselinám, korózii a mimoriadne odolná voči poškriabaniu.
- Čistenie: je možné umývať v umývačke riadu.
Špecifikácie
| Parametre | |
|---|---|
| Farba | Nerez |
| Rad | Profi Plus |
| Hlavný materiál | Nerezová oceľ Cromargan 18/10 |
| Odolnosť voči teplu | Tepelne odolné až do 260°C |
| Dĺžka | 32,2 cm |
| Sekundárny materiál | Plast |
| Návrhár | WMF Atelier |
Čo je v balení
1x obracačka
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynské náčinie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 4000530548900 |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Produkty: | Príprava pokrmov |
| Sada: | Ne |
| Vhodné do: | Myčky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
