Xerox/B305V/DNI/MF/Laser/A4/LAN/WiFi/USB
Kód: B305V_DNI2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Spolehlivá černobílá multifunkční tiskárna pro vaši malou firmu nebo domácí kancelář Xerox B305V je multifunkční černobílá laserová tiskárna, která vytiskne až 38 stran za minutu při maximálním rozlišení 600 x 600 dpi. Je to schopný pracant zvládající i mobilní tisk, který se vám bude hodit nejen v kanceláři. * Kopírujte, tiskněte, skenujteFormát tiskárny: A4
Rozlišení [DPI]: 600 x 600 dpi, 2400 Image Quality
Rychlost černého tisku [str/min]: 38 ppm
Tisk první strany [sec]: 5.8 s
Max. měsíční zatížení [str]: 80,000
Paměť [MB]: 512 MB standard
Oboustranný tisk: ano
Automatický podavač pro skenování: ano - ADF
Automatický duplexní podavač pro skenování: ne
Kapacita zásobníku [str]: *Zásobník (hlavní zásobník): 250 listů *Zásobník (Víceúčelový podavač): 100 listů *Zásobník (zásobník na 550 listů) (volitelný): 550 listů
Rozhraní: Ethernet 10/100 BaseTX, Hi Speed USB 2.0 (Type A - Thumbdrive), Hi Speed USB 2.0 (Type B), Wireless 802.11 b/g/n
Tiskové jazyky: PCL® 5/6, PostScript® 3
Skener: *Rozlišení skenování (optické): 600 x 600 dpi *Rychlost skenování: Barevně: až 20 str./min, Černá: až 46 str./min
Fax: Ne
Rozměry (ŠxHxV): 411 x 366 x 339 mm
Hmotnost [kg]: 12,8 kg
Podporované operační systémy: Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, MacOS 10.14, 10.15, 11, Windows Server® 2008 SP2 (32 and 64 bit), Windows® 7 SP1, 8, 8.1 Update 1, 10
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multifunkčné-čiernobiele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 095205069389 |
| Procesor: | 1,0 GHz |
| Wi-Fi: | Ano |
| LAN: | Ano |
| Rozlišení skeneru (px): | 600x600 |
| USB port: | Ano |
| Fax: | Ne |
| Typ zariadenia: | Multifunkce |
| Technológia tlače: | Laserová |
| Maximálne zaťaženie (mesačne): | do 80 tisíc |
| Farebná tlač: | Ne |
| Max formát: | A4 |
| Potlač CD/DVD: | Ne |
| Tisk čb (str/min): | 30 až 39 |
| Podpora PCL: | Ano |
| Stolový skener: | Ano |
| Podávač skenera (ADF): | Jednostranný sken |
| Model: | B305V/DNI |
| Tisk čb (str/min) - přesně: | 38 |
| Obojstranná tlač: | Automatický (duplexní) |
| Rýchlosť sken čiernobielo (str/min): | 46 |
| Rýchlosť sken farebne (str/min): | 20 |
| Typ snímača: | CIS |
| Počet kaziet (náplní): | 1 |
| Farebný model: | Black |
| Rozlíšenie čiernobielej tlače: | 600 x 600 |
| AirPrint: | Ano |
| Interní paměť: | 512MB |
| Vstupní zásobník papíru: | 250 listů |
| Kopírka: | Ano |
| Modelová řada: | Xerox |
| Wi-Fi-Direct: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
